Únor 2013

Hiatus na neurčito

9. února 2013 v 22:04 | Janis*

Nadpis mluví za vše... Nějak teď všechen čas na počítači trávím na fb a moc mě to baví. Ani se mi nechce jít na blog i když to trvá pár minut něco přidat, ale pak ještě oběhnout affs a už z toho mám půl hodiny. Nemám na to nikdy náladu a radši si na fb píšu s kámoškama :) Mám tam lajknutý stránky o 1D tak se tam dovím i všechny novinky a je to pro mělepší :) Navíc taky ráda teď chodím do města a užívám si :) Jinak se moc těším na film 1D 3D a tak se na internetu koukám na videa a fotky 1D a blog mě přestává bavit... Takže dávám HIATUS na dobu neurčitou (určitě bude do konce prázdnin) a nevím kdy se vrátím... Zatím mě omluvte z kontrol atd. :) díky za pochopení ;)

Music / Justin Bieber - As long as you love me acoustic

4. února 2013 v 21:02 | Janis* |  Music
Tahle písnička od JB není moc nová, ale jak je to albbum acoustic tak se mi líbí ještě víc jak předtím ;) Jasně na videoklip atd. nic nemá, ale i tak je to super! Stojí za to si to pustit navíc tam Justin jakoby rapuje ;D


Happy B-day Harry!!!!

1. února 2013 v 16:01 | Janis*

Tumblr_mhjq6g0tjz1r09s1fo1_500_large


Myslím že víte že je první den v únoru a nejen to!!! Dneska má náš Hazza 19!!! Když šel do X-factoru bylo mu 16! Ten čas tááááák letí! Náš nejmladší kudrlinka slaví tak si všichni pokud nemáte napište na ruku: Hazza 69 ;D A musíte sníst aspoň kousek banánu!! Je vám to jasný :D Já mu chci popřát to nejlepší co jde!!!!! Aby jeho hlas byl furt tak krásný a aby on byl pořád tak krásný :D Hodně štěstí a zdraví a prostě všechno!!! Hlavně trendujte na twitteru ;) Fakt přeju VŠECHNO nejlepší co jde!! Tenhle klučina už má 19!!! No je to možný ;D Je a je to skvělý!!! ;) A jaký vlastně bylo vysvědčení ;)Happy B-day Harry!!!