Prosinec 2013

New year...New life!

31. prosince 2013 v 12:08 | Janis*
Hned jako první se vám zas jdu omluvit... Jako nějak se omlouvám často, nezdá se vám ? :D prostě jak byl ten Vánoční čas tak jsem byla mimo a bez komplu a bez času na blog ;) Vánoce jsem si dokonale užila a dostala spoustu krásných dárků ;) Dám vám fotky, ale až příští rok ;D Teď už k věci :) Všichni víme že je dneska 31.12. 2013 a víte co to znamená ?! Kdyby jste to nevěděli tak nevím co si mám o vás myslet :D Né, ale myslím si že je to dost jasné :D Za necelých 24 hodin už bude rok 2014!!!! Tímhle článkem vám všem chci popřát všechno nejlepší do Nového roku!!!! Ať se vám vydaří, ať je lepší než tento, ať vás překvapí a ať se vám splní vaše tajná ( i ty která tajná nejsou :)) přání!!!! Tento rok jsem si nehorázně užila!!! Moc jsem se sblížila s jinými a znám spoustu nových lidí a všechno je super !!! A kdyby byl příští rok ještě lepší... Tak bych asi už neměla slov ;) Jasně že v tomto roce byli nějaké ty depky, pláč a neštěstí...Ale to v každém a myslím ža budou i v roce 2014. Kdyby jich ale bylo míň (mnohem míň), byla bych určitě hidně spokojená ;) A když se něco nepovede tak začnu od znova ;)

Tak si užijte silvestr a Šťastný Nový Rok!!!!

To A New Beginning | via Tumblr

Christmas!!!

24. prosince 2013 v 10:03 | Janis*
Krátký článek... Nemám náladu na psaní ;) Omlouvám se ;) Dnes je ten krásný den, který je jen jednou v roce :) Moc si ho užijte a ať dostanete spoustu krásných dárků a dobře se napapáte :D Užijte si ten krásný čas pravdepodobně s rodinou :) Je to jen jeden den a ten stromeček a to všechno! Teď pádím chystat salát (miluju ho :3), ten bramborový! Vy se mějte krásně! Určitě před koncem roku napíšu (aspoň doufám), ale teď nemám čas. Dnes je to jen rychlovka ( jako obvykle) a od zítřka do 29. jsem pryč. Pak určitě dorazím a něco vám napíšu! Užívejte rázdnin dokud můžete ;)

Krásné Vánoce


Merry Christmas Everywhere

Two more days until...CHRISTMAS

22. prosince 2013 v 20:34 | Janis* |  Diary
Už se to blíží... Vánoce jsou za rohem ! Myslím že jsme všichni dostali nějaké ty dárky ve škole... Se musím pochlubit;) Dostala jsem krásné rukavice a náramky a všechno možné a těším se na Štědrý den! Jsme včera pekli cukroví a dneska už mám za sebou dvě vánoční pohádky. Polární expres a ukradené Vánoce Tima Burtona ;) Polární expres znám moc dobře a dívám se na něj každý rok a ty Vánoce jsem viděla poprvé, ale bylo to takové zvláštní... No porstě Tim Burton ;D Ale Polární expres moc doporučuji jako krásnou Vánoční pohádku ;) Už dárky mám koupený a zabalený.... Což se divím, protože já všechno nechávám na poslední chvíli ;)

Christmas

A co vy ? Jak jste na tom s cukrovím a dárky ?

Den třetí \ Tvoje oblíbené seriály

17. prosince 2013 v 19:26 | Janis* |  30 days
Tak jsem se dostala k oblíbeným seriálům :) Teprv den třetí... Teda já jedu :D

Barney ♥

Jak jsem poznal vaši matku!! Určitě patří mezi mé nejoblíbenější spolu s přáteli! Barney a jeho nahoď oblek, legendární placáky atd... Je to fakt legen počkejte si... dární seriál! Podle mě děláte velkou chybu pokud se na HIMYM nedíváte ;)


Rychlovka :)

13. prosince 2013 v 20:15 | Janis* |  Diary
Ze začátku se vám omluvím... Nemám teď na blog moc čas ani na obíhání. Mám toho hodně. Vánoce, dárky, zařizování :) A ještě blog. Jinak k minulýmu článku jsem viděla pro kámoše v Gatu triko za 148 korun takový celkem pěkný. On je hodně do tý muziky (hraje asi na šest nebo pět nástroů) a tam je taková ta kazeta a ještě takový nápis ;) Tak to zajdu v neděli koupit asi :) Zítra ještě musim na babičkou a v neděli jdu s kámoškou kupovat dárky. Doufám že už je všechny dokoupím, protože už v tom mám velký zmatek a taky málo času ;) Jak jste na tom z dárkama vy? Máte všechny už koupený a už je en zabalit ?
Taky dneska je pátek 13 !!!! Jej doufám že se vám nic nestalo... Já nevim jestli na to věřim. Dávám si prostě radši jen pozor :) Jen jsem tohle zas rychle napsala a už zas musim :) Tak se mějte a užijte si víkend ;)


Happy griday the 13th

Dárky... A zase jen dárky...

9. prosince 2013 v 20:17 | Janis* |  Diary
Tyjo... Jsem tak nějak na mizině co vy??? Už máte koupený dárky ?? Já skoro všechny ;) Klidně vám napíšu co kdyby jste nevěděli komu co máte dát :) Třeba pro mamku nemám nic :D A vůbec nevím co jí mám dát... Kosmetiku ani čaje ne, protože jí mám dat něco užitečnýho a obojího má dost :) Jinak pro taťku nemám, ale koupím diář. Pro ségru mám plátěnou tašku z votočvohoz. Nová a fakt pěkná :) Potom pro jednu kámošku mám taky tašku, pro další dvě kosmetiku a pro další dvě náušnice ( a že jich je hodně) a nějaký ten náramek :) Pro babičky a dědy jsme se se ségrou dohodli že uděláme něco společně ať tolik neutrácíme jim dáváme kalendáře jakoby s našema fotkama ;) Stejně nemám už moc peněz a ještě něco musím koupit... Aby jste věděli já a moje kapesné nejsme slouhodobý kamarádi :D Vždycky je hned pryč ;)

A teď by se mi hodila vaše rada :D Mám kámoše, je to můj dobrej kámoš ( bacha nelíbí se mi) a je mu 15. Naprosto nemám ani tušení co mumám koupit. Prostě nosí flexy a sluchátka za krkem a tak... Koupila bych mu flexu, ale stejně má jich víc a nosí jen jednu :D Potom např. peněženku má dost dobrou a pěknou, takže to taky padá. Přemýšlím o triku, ale nevím velikost a boím se že bych mu vybtŕala nepěkný pro něho... Do prčic já jsem v háji že ?! Jo a bylo by fajn kdyby to bylo co nejlevnější :DD Fakt už peníze ubývaj... Jako dostala jsem 600 ať si koupím něco prosebe a nemůžu to zaházet za dárky a pak si koupit orea :DDD Už vidím jak po mě chcou to co jsem si vybrala a já jim dám orea :DDD Jo to bude fajn :D Fakt kdyby vás cokoliv napadlo.. Dejte vědět ;)

Untitled

Den druhý \ Tvoje oblíbené jídlo a pití

6. prosince 2013 v 21:00 | Janis* |  30 days
Tak jak jste si užili mikuláše ?? Já tak nějak v pohodě mám sladkosti takže spokojenost :( Dostáváme se ke druhému dni :) Oblíbené jídlo a pití...:)
Začnu jídlem :)

Untitled

Sorry...ill and tired :\

2. prosince 2013 v 18:23 | Janis* |  Diary
Promiňte že jsem tu týden nebyla... Cítila jsem se fakt dost divně. Byla jsem pěkně nemocná po celý týden a o víkendu jsem byla na víkendovce. Jsem pěkně unavená... Jsem zvyklá že spím tak nějak hodně, protože usnu většinou kdykoli a kdekoli :D ale když jsem měla být celej den aktivní a pak z pátku na sobotu o půl jedné jít spát a ze soboty naneděli o půl druhé...Jasně, teďka si všichni klepete asi na čelo... Vím že to není tak moc, ale nejsem na to zvyklá ;) Jen vám řeknu že víkendovka s dramaťákem byla úžasná!!! A jeden večer jsme se dívali na The Great Gatsby :) Kdo viděl ať se přihlásí :D Je to dobrý film a rozhodně doporučuji! Jsou tam vtipné scény, ale je to takové... Nevím jak to napsat ne psycho, ale takové drama :D Moje slovní zásoba nějak pokulhává :D

Untitled


Dneska si navíc myslím že je středa... Taky nás přesadili. Učitelé nás přesadili dávno, ale v matice jsme seděli jak jsme chtěli :) Teď už i v matice musím sedět v tý podělaný první lavici... Navíc máme na matiku takovou hnusnou babu, která smrdí :D No, to vlastně není vůbec vtipný :D Navíc musíme počítat všechno podle vzorečků, který nám řekne a nesmíme počítat logicky... Mě to jde jen logicky takže......SHIT!
Nesnáším pondělky... Jsou divný a nikdy se mi nechce vstávat! Už by to chtělo zimní prázdniny. Jsm čím dál tím víc mimo, ale super je že jsem byla v lidlu a koupila jsem si takový karamelový krém nebo pomazánku či co... Už jsem to jednou měla a byla jsem na tom závislá :D Mají to 40 korun, ale jen tenhle týden... Tak proč si to nekoupit ;)
Už budu muset jít tak se mějte :) A už budu víc aktivní ;)

School ?

Jo a chápete to?!! Už je prosinec!!!! Napsali jste dopis Ježíškovi :D Já jo :D