Leden 2014

Time...

23. ledna 2014 v 19:14 | Janis*
Hrooozně moc velká omluva ode mě !!!! Fakt na blog teďka s prominutím tak trochu seru, protože mám tak hrozně málo času dělat něco pro sebe! prostě fuck school !! Jinak vám to nenapíšu! Tak mám dvě trojky a pak dvojky jako v pohodě, ale tolik jsem toho musela opravit... V dramaťáku děláme film a máme taky hafo práce... Od zítra máme víkendovku... Takže se vám o víkendu taky věnovat nebudu... Fakt se omlouvám. Asi to bude chvíli trvat než se navrátím z hlubin...Tak nějak hodím takovej mini-hiatus... Mrzí mě to... Bylo by super kdyby jste si mě nesmazali ;) A teď tu barvu stránky ještě nějak přežijte pokud je to tak hrozný tak se na to vykašlete :D Myslím že nejsem jediná kdo má teďka málo času :) Ještě jednou promiňte a budu se snažit co nejdřív vrátit ;)

so much to do

Layout 0.5 \ Winter

15. ledna 2014 v 15:59 | Janis* |  Past Layouts
Konečně jsem se k tomu dopracovala !! Nový lay je tu ! Teda žádná sláva to není, ale nemusí tu strašit ten podzimní :D
Je v takových vánočních-zimních barvách :D Nechybí tam (když je to můj lay tak tam prostě musí být :D) 1D, a ten poslední obrázek je Olaf :) Je to postavička z filmu Frozen :) Je to nádherný animák a moc doporučuji ! ;) Doufám že se vám ta změna aspoň trochu líbí ;)

Doba výroby: tak 20 minut
Spokojenost: 45%Se na to vykašlu !

14. ledna 2014 v 19:24 | Janis* |  Diary
!
Konečně jsem udělala nový layout a co ?! no co ?!! No ono to njde nastavit ! Dám nahrát obrázek a ono mi to říká že musím dat ve formátu PNG a tak to uložím ještě jednou... A je to tu zase ! Twl se na to vyprdnu! Zkusím to najiném, ale pokud to nepojede tak se fakt naštvu.... A škola... Ta je taky v háji! se snažim aby nebyli tři trojky, ale je možný že tomu nezabráním. Taky jse mi nějak divně a všechno je divný a jsem unavená! Taky to tak někdy máte ? Já mám už jen sluchátka a nic víc :) Prostě jen 1D Midnight Memories a nic jiného!! Teď už půjdu, protože je HIMYM a navíc jak už jsem řekla je mi divně. Aspoň že zítra nemáme školu. Nějaká slavnost školy či co... Bude jen mše a pak domů!

A jak jste na tom se školou a s pololetím vy ? Jsem jediná komu nejede nablogu galerie nebo ne? :)

Music / Little Mix - Little Me

11. ledna 2014 v 13:20 | Janis* |  Music
Tak mám tu music :) Je to písnička od LM ;) Je nádherná a hned jsem si ji zamilovala ;) Znám ji už dýl, ale dávám ju sem až teď... I videoklip je úžasný! Určitě stojí za to se podívat :)


Vánoce - Dárky ;)

8. ledna 2014 v 16:52 | Janis* |  My things (new or not)
Konečně jsem se k tomu dokopala!!!! Promiňte za tu neaktivitu... Jak jsou pololetky tak prostě nemám na blog čas ;)
Tak už jsou tady ty dárečky co sem dostala na Vánoce :) Není tam jedna hlavní věc :D Ale nevadí ;)


Tak to první je taková mikina s žebrama :D Divný, ale super ! Je skvělá a ve škole se taky líbí :) Potom ten Batman :) To není mikina, ale tzv. dupačky :D Nebo overal nevím jak tomu říkáte ;) A je to mega pohodlný :) Potom klasické tričko a šátek a legíny :)