Únor 2014

HIATUS...again..sorry

24. února 2014 v 17:53 | Janis*
Ani to nepotřebuje obrázek ani dlouhý článek... Opravdu nemám naprosto žádný čas na blog. Snažím se najít ale poslední dobou mám na práci důležitější věci. Až se mi něco uvolní tak zkusím se vrátit zatím bude tento hiatus. Samotnou mě to mrzí, protože jsem si řekla že tady konečně bbudu aktivní a vůbec se mi to nedaří...Omlouvám se, ale zatím asi nemám na výběr.

One direction \ Midnight Memories

9. února 2014 v 14:30 | Janis* |  Music
Přemýšlela jsem jestli to sem dát, ale tak jo ;) Bez toho by se tenhle blog neobešel ;) Už teda vyšel před týdnem, ale nevadí... Když jsem ho viděla poprvé tak byl zasekaný a všechno... Takže jsem si říkala taková normálka. Ale když jse se na něj podívala znovu a už jel normálně tak jsem si ho zamilovala ;) Je vtipný a takový jak to šíct svižný :D Moc se mi líbí! Tak se určo podívejte pokud jste neviděli ;) A teď jsem se dívala a olympiádu. Co na ni říkáte. No kdyby to nebylo v Rusku bylo by to lepší :) Ale teď jsem se dívala na Mertinu Sáblíkovou a má stříbro!!! Zasloužila si to !!
Ale teď už klip :)


Back, ill & back again ;)

3. února 2014 v 16:41 | Janis* |  Diary
Vidíte dobře...Jsem zpět :D Dobře nebylo to zas tak dlouho, takže to není nějaký dramatický návrat, ale zkusila jsem to ;) Teď jsem nemocná i když se tak moc necítím, ale našla jsem čas na blog tak to má i dobré stránky ;) Jinak víkendovka byla skvělá! Moc mě to bavilo a natočili jsme do filmu 10 scén. Na konci února má být další, tak tu možná nebudu, ale to ještě není jisté ;) Nejrásnější pocit když se projedete na kole po prázdné školní chodbě!! :33 Nádhera! Nějaká třída nechala ve škole kolo, tak jsme si ho tak nějak vypůjčili a bylo to ;) Vysvědčení bylo v pohodě... Dvě trojky a čtyři dvojky ;)
Dneska a předevčírem jsem se podívala na první a třetí díl Harryho Pottera :3 Klasika... Co si budem povídat ! Nikdy mě to nepřestane bavit. Prostě srdcovka :3

Untitled

Další věc je že před dvěma dny měl ten nejúžasnější kudrnáč 20!!!! Ano dámy a pánové Harry Styles... Je divné že v 1D není žádný náctiletý... Ale přeji mu všechno nejlepší! Víc úspěchů a míň haterů!!! A tu pravou ovšem :3
Untitled | via Tumblr

Brzy zase přidám něco do toho 30-ti denního čehosi :D Jo a taťka mi koupil knihu Ten kdo stojí v koutě... Už se nemůžu dočkat až si ji přečtu!

Mějte se krásně... Skládejte básně ;D