Březen 2014

Palačinkový den !!!

28. března 2014 v 18:42 | Janis* |  Diary
Včera jsme měli Jelta ( dramaťák) a bylo to naprosto skvělý! Vždycky je tam hrozná sranda a baví mě to, ale to je teď vedlejší! Dnešek byl hafo vtipnej :D Jelikož jsme v češtině měli hodinu číslo 100 tak (u nás se to tak dělá) je taková volnějšía přinese se jídlo a bývá to super... Jenomže tentokrát jsme se s pár lidmi dohodli že uděláme pro všechny PALAČINKY ;) Ještě že měl kámoš palačinkovač jinak by jsme to nedávali :D Přiznám se, do dneška jsem nevěděla jak takový palačinkovač vypadá ;) A už k dělání palčinek... Normálně máme na devátou, takže jsme přišli ( já a dvě kámošky) na osmou aby jsme to všechno stihli :) Každá přinesla nějaké suroviny a pak přišel problém... Neměli jsme žádné místo, kde by jsme mohli palačinky dělat... Všechny třídy byli plné a klub (takové volnočasové místo když to blbě řeknu) taky... A pak jsme potkali Sašu (našeho supr čupr školníka! ) a zeptali se ho jestli neví o nějakém místě a normálně on nám uvolnil svoji dílnua že můžem palačinkovat tam :D Prvně se nám to vůbec nedařilo to těsto, ale pak jsme to zmákli a bylo to v pohodě :D Potom měla být čeština, takže jsme všechno museli odnést ze suterénu do prvního patra... Né, vůbec se na nás nedívali jak na úplný retardy, že chodíme po škole s těstem a palačinkama ( kámoška i v zástěře), ale co už ;) V češtině jsme dál dělali palačinky a rozdávaly a jelikož nám zbyly potraviny, chtěli jsme udělat druhou várku, ale mělo už zvonit... Tak jsme řekli že dáme učitelce palčinku a hezky ozdobíme, aby jsme mohli dělat dál palačinky. Všechno jsme to donesli do druhého patra , kde jsme měli mít občanku a zas se na nás nikdo vůbec nedíval jak na magory... Nakonec vůbec učitelka co nás učí občanku (naše třídní) nepřišla, takže jsme znovu měli tu co máme na češtinu a mohli jsmedělat palačinky dál :D Celý proces byl dost vtipný a fakt nás to bavilo :D A učitelé se všichni ptali co a jak, že máme palačinky a že vaříme :D Naší matikářku jsme teda palačinkou poplatili a hezky jsme si šplhli a češtinářce jsme dali dvě a musím říct že to s těma jahodama a nutelou vůbec nevypadalo ( a nechutnalo) špatně :)) Jen doufám že vám teď nedělám chutě :D Tak to by bylo z našeho palačinkového dne... Nevím jestli se to bude někdy opakovat, ale vtipný to fakt bylo :D

•pancakes•

Takhle ty naše navypadaly (kde byjsm teď vzali borůvky :)), ale dobrý byly ;)

Den čtvrtý \Co bych chtěla stihnout dřív než zemřu

26. března 2014 v 15:03 | Janis* |  30 days
Hodně tohl odkazuje na mou rubriku Before i die, kterou už znáte, ale musí to tady být... Nebojte, jen stručně :)

Jako každý i já mám spousty a spousty snů a přání... Některé jsou hodně těžko dosažitelné jiné už ne tolik :) Ale teď vám představím jen ty, které teď opravdu chci splnit :) Asi se objeví někdy později v nějakém článku Before i die, ale to nevadí :))


Untitled

Procestovat svět :33 Nebo aspoň pár míst kam opravdu chci jet! Třeba nějakou Černou Horu mi nevadí vynechat :D Ale třeba Londýn,Amerika, Francie a spoustu dalších :33


Music \ Celeste Buckingham - i'm not sorry

25. března 2014 v 14:58 | Janis* |  Music
Ještě něco málo z toho co teď poslouchám :) Úplně nová a skvělá písnička od Celste :) Je nádherná a i klip se mi líbí ;)


Before i die \ 0.2

23. března 2014 v 11:24 | Janis* |  Before i die
Další díl before i die :)

soy loca y que ?

Tak tohle mám splněno!!!! Měla jsem už jedny conversky, ale jelikož mi jsou malé dala jsem je kámošce, ale asi před týdnem jsem si koupila nový - černé s růžovýma hvězdama! Klidně je sem potom dám :)


Music \ 5 Second Of Summer - She Looks so prefect

21. března 2014 v 14:32 | Janis* |  Music
Něco málo na poslouchání :) Skupina 5 second of summer je skvělá!! Předskakovala 1D a tahle písnička je fakt dobrá! Taková plná energie ! A ten videoklip... klukům to tam sluší ale ten zbytek :D něříkám že je špatný to v žádném případě, jen to nebudete čekat!!!! Fakt se na něj koukněte kdo to neviděli... Moje první reakce na videoklpi bylo něco jako...WTF ?!! Ale v dobrém :) Na 1D nemají, ale jsou taky dost dobří!!


Baaack!!! + Layout 0.6 Spring :)

18. března 2014 v 17:57 | Janis* |  Past Layouts
Tak jsem se rozhodla že se vrátím :))) Trochu to tu zrenovuju :) Jsem ráda že jste si mě nesmazali :) Asi jste si všimli že je tu nový layout! Je takový jarní a změnu to chtělo... Navíc jste psali že vám nevyhovuje barva stránky, tak doufám že je to lepší :) Nebyla bych to já kdyby jsem nedala doprostřed něco s 1D ! :D Ale i tak doufám že se líbí! Mě určitě víc jak ten předtím :)

Doba výroby: cca půl hodinky
Spokojenost: 53%
By: Me