Diary

Palačinkový den !!!

28. března 2014 v 18:42 | Janis*
Včera jsme měli Jelta ( dramaťák) a bylo to naprosto skvělý! Vždycky je tam hrozná sranda a baví mě to, ale to je teď vedlejší! Dnešek byl hafo vtipnej :D Jelikož jsme v češtině měli hodinu číslo 100 tak (u nás se to tak dělá) je taková volnějšía přinese se jídlo a bývá to super... Jenomže tentokrát jsme se s pár lidmi dohodli že uděláme pro všechny PALAČINKY ;) Ještě že měl kámoš palačinkovač jinak by jsme to nedávali :D Přiznám se, do dneška jsem nevěděla jak takový palačinkovač vypadá ;) A už k dělání palčinek... Normálně máme na devátou, takže jsme přišli ( já a dvě kámošky) na osmou aby jsme to všechno stihli :) Každá přinesla nějaké suroviny a pak přišel problém... Neměli jsme žádné místo, kde by jsme mohli palačinky dělat... Všechny třídy byli plné a klub (takové volnočasové místo když to blbě řeknu) taky... A pak jsme potkali Sašu (našeho supr čupr školníka! ) a zeptali se ho jestli neví o nějakém místě a normálně on nám uvolnil svoji dílnua že můžem palačinkovat tam :D Prvně se nám to vůbec nedařilo to těsto, ale pak jsme to zmákli a bylo to v pohodě :D Potom měla být čeština, takže jsme všechno museli odnést ze suterénu do prvního patra... Né, vůbec se na nás nedívali jak na úplný retardy, že chodíme po škole s těstem a palačinkama ( kámoška i v zástěře), ale co už ;) V češtině jsme dál dělali palačinky a rozdávaly a jelikož nám zbyly potraviny, chtěli jsme udělat druhou várku, ale mělo už zvonit... Tak jsme řekli že dáme učitelce palčinku a hezky ozdobíme, aby jsme mohli dělat dál palačinky. Všechno jsme to donesli do druhého patra , kde jsme měli mít občanku a zas se na nás nikdo vůbec nedíval jak na magory... Nakonec vůbec učitelka co nás učí občanku (naše třídní) nepřišla, takže jsme znovu měli tu co máme na češtinu a mohli jsmedělat palačinky dál :D Celý proces byl dost vtipný a fakt nás to bavilo :D A učitelé se všichni ptali co a jak, že máme palačinky a že vaříme :D Naší matikářku jsme teda palačinkou poplatili a hezky jsme si šplhli a češtinářce jsme dali dvě a musím říct že to s těma jahodama a nutelou vůbec nevypadalo ( a nechutnalo) špatně :)) Jen doufám že vám teď nedělám chutě :D Tak to by bylo z našeho palačinkového dne... Nevím jestli se to bude někdy opakovat, ale vtipný to fakt bylo :D

•pancakes•

Takhle ty naše navypadaly (kde byjsm teď vzali borůvky :)), ale dobrý byly ;)

Back, ill & back again ;)

3. února 2014 v 16:41 | Janis*
Vidíte dobře...Jsem zpět :D Dobře nebylo to zas tak dlouho, takže to není nějaký dramatický návrat, ale zkusila jsem to ;) Teď jsem nemocná i když se tak moc necítím, ale našla jsem čas na blog tak to má i dobré stránky ;) Jinak víkendovka byla skvělá! Moc mě to bavilo a natočili jsme do filmu 10 scén. Na konci února má být další, tak tu možná nebudu, ale to ještě není jisté ;) Nejrásnější pocit když se projedete na kole po prázdné školní chodbě!! :33 Nádhera! Nějaká třída nechala ve škole kolo, tak jsme si ho tak nějak vypůjčili a bylo to ;) Vysvědčení bylo v pohodě... Dvě trojky a čtyři dvojky ;)
Dneska a předevčírem jsem se podívala na první a třetí díl Harryho Pottera :3 Klasika... Co si budem povídat ! Nikdy mě to nepřestane bavit. Prostě srdcovka :3

Untitled

Další věc je že před dvěma dny měl ten nejúžasnější kudrnáč 20!!!! Ano dámy a pánové Harry Styles... Je divné že v 1D není žádný náctiletý... Ale přeji mu všechno nejlepší! Víc úspěchů a míň haterů!!! A tu pravou ovšem :3
Untitled | via Tumblr

Brzy zase přidám něco do toho 30-ti denního čehosi :D Jo a taťka mi koupil knihu Ten kdo stojí v koutě... Už se nemůžu dočkat až si ji přečtu!

Mějte se krásně... Skládejte básně ;D


Se na to vykašlu !

14. ledna 2014 v 19:24 | Janis*
!
Konečně jsem udělala nový layout a co ?! no co ?!! No ono to njde nastavit ! Dám nahrát obrázek a ono mi to říká že musím dat ve formátu PNG a tak to uložím ještě jednou... A je to tu zase ! Twl se na to vyprdnu! Zkusím to najiném, ale pokud to nepojede tak se fakt naštvu.... A škola... Ta je taky v háji! se snažim aby nebyli tři trojky, ale je možný že tomu nezabráním. Taky jse mi nějak divně a všechno je divný a jsem unavená! Taky to tak někdy máte ? Já mám už jen sluchátka a nic víc :) Prostě jen 1D Midnight Memories a nic jiného!! Teď už půjdu, protože je HIMYM a navíc jak už jsem řekla je mi divně. Aspoň že zítra nemáme školu. Nějaká slavnost školy či co... Bude jen mše a pak domů!

A jak jste na tom se školou a s pololetím vy ? Jsem jediná komu nejede nablogu galerie nebo ne? :)

Two more days until...CHRISTMAS

22. prosince 2013 v 20:34 | Janis*
Už se to blíží... Vánoce jsou za rohem ! Myslím že jsme všichni dostali nějaké ty dárky ve škole... Se musím pochlubit;) Dostala jsem krásné rukavice a náramky a všechno možné a těším se na Štědrý den! Jsme včera pekli cukroví a dneska už mám za sebou dvě vánoční pohádky. Polární expres a ukradené Vánoce Tima Burtona ;) Polární expres znám moc dobře a dívám se na něj každý rok a ty Vánoce jsem viděla poprvé, ale bylo to takové zvláštní... No porstě Tim Burton ;D Ale Polární expres moc doporučuji jako krásnou Vánoční pohádku ;) Už dárky mám koupený a zabalený.... Což se divím, protože já všechno nechávám na poslední chvíli ;)

Christmas

A co vy ? Jak jste na tom s cukrovím a dárky ?

Rychlovka :)

13. prosince 2013 v 20:15 | Janis*
Ze začátku se vám omluvím... Nemám teď na blog moc čas ani na obíhání. Mám toho hodně. Vánoce, dárky, zařizování :) A ještě blog. Jinak k minulýmu článku jsem viděla pro kámoše v Gatu triko za 148 korun takový celkem pěkný. On je hodně do tý muziky (hraje asi na šest nebo pět nástroů) a tam je taková ta kazeta a ještě takový nápis ;) Tak to zajdu v neděli koupit asi :) Zítra ještě musim na babičkou a v neděli jdu s kámoškou kupovat dárky. Doufám že už je všechny dokoupím, protože už v tom mám velký zmatek a taky málo času ;) Jak jste na tom z dárkama vy? Máte všechny už koupený a už je en zabalit ?
Taky dneska je pátek 13 !!!! Jej doufám že se vám nic nestalo... Já nevim jestli na to věřim. Dávám si prostě radši jen pozor :) Jen jsem tohle zas rychle napsala a už zas musim :) Tak se mějte a užijte si víkend ;)


Happy griday the 13th

Dárky... A zase jen dárky...

9. prosince 2013 v 20:17 | Janis*
Tyjo... Jsem tak nějak na mizině co vy??? Už máte koupený dárky ?? Já skoro všechny ;) Klidně vám napíšu co kdyby jste nevěděli komu co máte dát :) Třeba pro mamku nemám nic :D A vůbec nevím co jí mám dát... Kosmetiku ani čaje ne, protože jí mám dat něco užitečnýho a obojího má dost :) Jinak pro taťku nemám, ale koupím diář. Pro ségru mám plátěnou tašku z votočvohoz. Nová a fakt pěkná :) Potom pro jednu kámošku mám taky tašku, pro další dvě kosmetiku a pro další dvě náušnice ( a že jich je hodně) a nějaký ten náramek :) Pro babičky a dědy jsme se se ségrou dohodli že uděláme něco společně ať tolik neutrácíme jim dáváme kalendáře jakoby s našema fotkama ;) Stejně nemám už moc peněz a ještě něco musím koupit... Aby jste věděli já a moje kapesné nejsme slouhodobý kamarádi :D Vždycky je hned pryč ;)

A teď by se mi hodila vaše rada :D Mám kámoše, je to můj dobrej kámoš ( bacha nelíbí se mi) a je mu 15. Naprosto nemám ani tušení co mumám koupit. Prostě nosí flexy a sluchátka za krkem a tak... Koupila bych mu flexu, ale stejně má jich víc a nosí jen jednu :D Potom např. peněženku má dost dobrou a pěknou, takže to taky padá. Přemýšlím o triku, ale nevím velikost a boím se že bych mu vybtŕala nepěkný pro něho... Do prčic já jsem v háji že ?! Jo a bylo by fajn kdyby to bylo co nejlevnější :DD Fakt už peníze ubývaj... Jako dostala jsem 600 ať si koupím něco prosebe a nemůžu to zaházet za dárky a pak si koupit orea :DDD Už vidím jak po mě chcou to co jsem si vybrala a já jim dám orea :DDD Jo to bude fajn :D Fakt kdyby vás cokoliv napadlo.. Dejte vědět ;)

Untitled

Sorry...ill and tired :\

2. prosince 2013 v 18:23 | Janis*
Promiňte že jsem tu týden nebyla... Cítila jsem se fakt dost divně. Byla jsem pěkně nemocná po celý týden a o víkendu jsem byla na víkendovce. Jsem pěkně unavená... Jsem zvyklá že spím tak nějak hodně, protože usnu většinou kdykoli a kdekoli :D ale když jsem měla být celej den aktivní a pak z pátku na sobotu o půl jedné jít spát a ze soboty naneděli o půl druhé...Jasně, teďka si všichni klepete asi na čelo... Vím že to není tak moc, ale nejsem na to zvyklá ;) Jen vám řeknu že víkendovka s dramaťákem byla úžasná!!! A jeden večer jsme se dívali na The Great Gatsby :) Kdo viděl ať se přihlásí :D Je to dobrý film a rozhodně doporučuji! Jsou tam vtipné scény, ale je to takové... Nevím jak to napsat ne psycho, ale takové drama :D Moje slovní zásoba nějak pokulhává :D

Untitled


Dneska si navíc myslím že je středa... Taky nás přesadili. Učitelé nás přesadili dávno, ale v matice jsme seděli jak jsme chtěli :) Teď už i v matice musím sedět v tý podělaný první lavici... Navíc máme na matiku takovou hnusnou babu, která smrdí :D No, to vlastně není vůbec vtipný :D Navíc musíme počítat všechno podle vzorečků, který nám řekne a nesmíme počítat logicky... Mě to jde jen logicky takže......SHIT!
Nesnáším pondělky... Jsou divný a nikdy se mi nechce vstávat! Už by to chtělo zimní prázdniny. Jsm čím dál tím víc mimo, ale super je že jsem byla v lidlu a koupila jsem si takový karamelový krém nebo pomazánku či co... Už jsem to jednou měla a byla jsem na tom závislá :D Mají to 40 korun, ale jen tenhle týden... Tak proč si to nekoupit ;)
Už budu muset jít tak se mějte :) A už budu víc aktivní ;)

School ?

Jo a chápete to?!! Už je prosinec!!!! Napsali jste dopis Ježíškovi :D Já jo :D

Thanks my sister...

17. listopadu 2013 v 18:28 | Janis*
Vrátila jsem se z víkendovky, která byla úžasná!!! Dokonale jsem se odreagovala!!! Je to mnohem lepší když na víkend na všechno zapomenete a jen jste s tím koho máte rádi...:) Na konci listopadu máme ještě jednu a taky se moc těšim!
Jinak moje sestra se vrátila z Belgie... Ještě jsem ji neviděla, ale přivezla mi placky s 1D! Je to supr jen je máme i u nás v Brně jako jednu z mála věcí :D Ale aspoň něco.... Ale totálně mě nasrala! Před třemi měsíci jsme si povádali o batmanským tričku a mikině. Mám flexu s batmanem a chtěla jsem triko nebo mikču k tomu a pak jsme se pohádali že ona prej chce taky a bla bla bla...Nakonec usoudila že si to můžu koupit já a že mi to prostě nechá. Chtěla jsem si to přát k vánocům, ale podívám se do tašky mojí sestra a co nevidim... Prvně jsem si myslela že špatně vidim, ale fakt si to koupila. Ona si koupila mikču batman... Jasně má právo koupit si co chce, ale když mi řekla že si to můžu koupit á tak proč si to do háje kupuje?!! Jasně taky si to můžu koupit, ale zase je to můj problém, protože nesnáším když máme stejný věci a navíc by začala s tím jak je zbytečný mít dvě věci stejný a že mi to jednou za rok půjčí... No prostě ne děkuji :p

So true


Jen co přijde začne do mě hučet jak se úžasně měla a co všechno tam sežrala a fotky a tak dál... Nemám na to náladu... Chcu se jen posadit k HIMYM a pak se i radši budu učit než tohle. JInak máme se sestrou dobrej vztah celkem, ale teďka na níc prostě nemám náladu. Zítra navíc píšem příraz a já umím toho fakt hodně... Takže bye bye :)

Rychle rychle...:)

6. listopadu 2013 v 19:18 | Janis*
Přímo miluju když se vám lidi dívají přes rameno a zjišťují co že to na tom počítači vlastně děláte... Teďka bych se asi měla učit, ale to nevadí. Tohle mě baví víc :D Tak koho ne že? Napadlo mě že bych mohla udělat takovou tu tumblr challange na 20 otázek. Co říkáte? Jako teďka nemám moc času být na počítači, ale já se tam vždycky nějak dostanu. Jen asi za deset minut se jdu dívat na HIMYM :) Dokonalej seriál! Takže teďka píšu rychlostí světla.

Himym

Včera jsem se pokoušela něco ukuchtit. Rozhodla jsem se pro lehké palačinky. No, ony nejsou jen tak lehké... Těsto se zvládne raz dva, ale to smažení je boj. Navíc jsem tam dala moc oleje takže ty první byli total mastný a divný, ale bylo to k jídlo tak co je za problém že ? :D Další se jen trhaly a byly samá díra. Tak jsem si konečně sedla že si je sním a přišli ostatní a bylo po palačinkách. Děsný...Člověk se ani nenají...

Good morning☀️🍹

Ano, takhle přesně vypadaly ty moje... Dobře kéž by. Obrázkama z weheartit vás asi neoblafnu.
Teďka se musím kouknout rychle ještě na matiku a fráninu. Pak rychle ještě na HIMYM, který začíná asi za deset minut... Tak budu asi tu matiku muset vynechat (:D). Určitě tady budud v neděli... Jinak zítra to nestihnu. To už se na tu matiku musim fakt podívat, protože píšem z celý učebky. Čekám další čtyřku nebo pětku... Nejlíp trojku. Možná v pátek nebo v sobotu, ale neděle na 99% :) Možná přijdu s nějakým outfitem nebo menší grafikou...A nebo ty dárky bych vám mohla ukázat co jsem dostala :D Pá ;)

Co jen dat za nadpis ? ;D

14. listopadu 2012 v 15:37 | Janis*
Takový ťutínci ;D

Takž
Omlouvám se že tu moc nejsem a že neobíhám... Dneska jsem tak nějak podělala test z fyziky a jinak... Jinak vlastně nic :D Dobrá zpráva je že Take Me Home je na světě a špatná že ho ještě nemám :DDD Néé počkám si pěkně na vánoce :) Taky jsem spoluadminkou na blogu heart-onedirection tak se tam můžete juknout :) Navíc každým dnem jsou vánoce blíž a blíž a já na tom s dárkama nejsem extra dobře a spenězma taky ne :D Je ještě dost času, ale je pravda že když už se to blíží jsem radši když už mám všechno koupený což v mém připadě bude všechno nakoupený tak v únoru :D
A mám hlad takže si asi za chvilku ( půl hodinu přibližně :D) půjdu udělat vafli ;) Taky bych měla asi vyměnit layout, ale jestli to ještě vydržíte s tímto tak i já a chvíli to počká :D

Tak zatím :)


 
 

Reklama