Music

Music \ Celeste Buckingham - i'm not sorry

25. března 2014 v 14:58 | Janis*
Ještě něco málo z toho co teď poslouchám :) Úplně nová a skvělá písnička od Celste :) Je nádherná a i klip se mi líbí ;)

Music \ 5 Second Of Summer - She Looks so prefect

21. března 2014 v 14:32 | Janis*
Něco málo na poslouchání :) Skupina 5 second of summer je skvělá!! Předskakovala 1D a tahle písnička je fakt dobrá! Taková plná energie ! A ten videoklip... klukům to tam sluší ale ten zbytek :D něříkám že je špatný to v žádném případě, jen to nebudete čekat!!!! Fakt se na něj koukněte kdo to neviděli... Moje první reakce na videoklpi bylo něco jako...WTF ?!! Ale v dobrém :) Na 1D nemají, ale jsou taky dost dobří!!

One direction \ Midnight Memories

9. února 2014 v 14:30 | Janis*
Přemýšlela jsem jestli to sem dát, ale tak jo ;) Bez toho by se tenhle blog neobešel ;) Už teda vyšel před týdnem, ale nevadí... Když jsem ho viděla poprvé tak byl zasekaný a všechno... Takže jsem si říkala taková normálka. Ale když jse se na něj podívala znovu a už jel normálně tak jsem si ho zamilovala ;) Je vtipný a takový jak to šíct svižný :D Moc se mi líbí! Tak se určo podívejte pokud jste neviděli ;) A teď jsem se dívala a olympiádu. Co na ni říkáte. No kdyby to nebylo v Rusku bylo by to lepší :) Ale teď jsem se dívala na Mertinu Sáblíkovou a má stříbro!!! Zasloužila si to !!
Ale teď už klip :)

Music / Little Mix - Little Me

11. ledna 2014 v 13:20 | Janis*
Tak mám tu music :) Je to písnička od LM ;) Je nádherná a hned jsem si ji zamilovala ;) Znám ji už dýl, ale dávám ju sem až teď... I videoklip je úžasný! Určitě stojí za to se podívat :)

Music / Martin Harich feat. Voxel - Vianočná

19. listopadu 2013 v 18:54 | Janis*
Konečně pořádná vánoční písnička..:3 Mám hrozně ráda oba dva Voxela i Maťu ;) A teďka společná písnička :3 Viděla jsem oba dva naživo a jsou hrozně milý a Voxel je hroznej showman! Bylo to hrozná sranda a jsou úžasní a kamárád zná Voxela osobně což je super!!! Určitě si to poslechněte jen si myslim že vám půjde trochu na mozek to opakování vianoce :DMusic \ Demi Lovato - Let it go

12. listopadu 2013 v 18:25 | Janis*
Tak přidám něco do music...:) Je to písnička od Demi s názvem Let it go. Je to k nějakému animáku. Tuším že se jmenuje Frozen. Písnička je úžasná a hned jsem si ji zamilovala. Demi je úžasná osobnost a má nádherný hlas a písničky. Mám stáhnuté její album (to nové), takže si ho brzy určitě poslechnu ;) O víkendu tady asi nebudu, ale můžu v pátek nebo zítra přidat nějaký outfit nebo before i die :)

Music \ One Direction - Story of my life

4. listopadu 2013 v 17:17 | Janis*
ÁÁÁÁ je to tady :333 Dokonalý, úžasný a já nemám slov!!! Je strašně roztomilý a hrozně se mi líbí ta zrcadlová místnost plná fotek! Jen mě hrozně štve co se stalo... Bylo tam 27 mil. a teď jen devět... WTF??!! No nic... doufám že se to bude počítat.
Jinak jsem měla 2. listopadu 14 :) Tenhle týden toho mám celkem hodně ale myslím že třeba v neděli bych mohla dat fotky pár z dárků :)

Music / Justin Bieber

30. dubna 2013 v 20:37 | Janis*
Po týdnu se ozývám ;) zamilovala jsem si písničky od JB :)) ten videoklip k All around the world je dokonalý!!! On je skvělý tanečník!!!! fakt to stojí za to se podívat!!a jako druhý tady mám pro vás od něho písničku Believe :) úžasná písnička!! mám ji moc ráda :) jsem si i zamilovala cd believe, které vlastní moje sestra :) pusťte si někdy jeho cd třeba na youtube nebo aspoň pár písniček ;)

Máš otázku ptej se :)) MŮJ ASK.FM

Music \ This song saved my life - Simple Plan

21. dubna 2013 v 13:07 | Janis*
Přináším zde tu nejlepší písničku (nepočítám 1D) zrovna teď!!!!!! Je úžasná a hned jsem si ji zamilovala!! Fakt stojí za to si ji pustit!! :)) A teď další týden tady budu ještě něco dodělávat takže mě tu moc neuvidíte, ale budu se snažit ;)

Music / Justin Bieber - As long as you love me acoustic

4. února 2013 v 21:02 | Janis*
Tahle písnička od JB není moc nová, ale jak je to albbum acoustic tak se mi líbí ještě víc jak předtím ;) Jasně na videoklip atd. nic nemá, ale i tak je to super! Stojí za to si to pustit navíc tam Justin jakoby rapuje ;D

 
 

Reklama