My things (new or not)

Vánoce - Dárky ;)

8. ledna 2014 v 16:52 | Janis*
Konečně jsem se k tomu dokopala!!!! Promiňte za tu neaktivitu... Jak jsou pololetky tak prostě nemám na blog čas ;)
Tak už jsou tady ty dárečky co sem dostala na Vánoce :) Není tam jedna hlavní věc :D Ale nevadí ;)


Tak to první je taková mikina s žebrama :D Divný, ale super ! Je skvělá a ve škole se taky líbí :) Potom ten Batman :) To není mikina, ale tzv. dupačky :D Nebo overal nevím jak tomu říkáte ;) A je to mega pohodlný :) Potom klasické tričko a šátek a legíny :)

Presents...:)

10. listopadu 2013 v 14:54 | Janis*
Tak jsem zpátky a přila jsem se vám pochlubit... Ano jsem hrozná a vím to :D Jsou to dárky co jsem dostala k narozkám, měla jsem je minulou sobotu. Bylo mi 14 :)

Some gifts...

7. ledna 2013 v 18:09 | Janis*
Část mých dárků... Fakt část :D Néé prostě nějaké dárky...:D Už jsem z toho mimo :D Myslím z toho jak jsou všichni paf, že je dneska novej klip 1D (jen pro zajímavost nemůžu se dočkat!!! Juhůůůůů ;D ) a už test ve škole ( neměli jsme dneska první den školy, to by bylo moooc :D)... Prostě tak... A promiňte že to tak dlouho trvalo a navíc jsou ty fotky rozmazaný :D (focený mobilem) doufám že z toho něco poznáte ;) Jo a moc by mě potěšilo kdyby jsem od vás dostala TADY hlas. Jsem tam s Niallem ( číslo 5 ). Děkuji moc každému ;)Všechno na tomto obrázku je od dvou kámošek (od jedné sněžítko a od druhé to ostatní)

My shoes! :)

6. října 2012 v 20:39 | Janis*
Vím že už je to nějaká doba co jsou koupené, ale i tak je semka dám :) No, od úterka mám nové boty a jsou boží!!!! Jsou červené (nebo nějaká taková barva :D), s kožíškem uvnitřa super pohodlné!!! :)
Humanic
799 kč


 
 

Reklama