Past Layouts

Baaack!!! + Layout 0.6 Spring :)

18. března 2014 v 17:57 | Janis*
Tak jsem se rozhodla že se vrátím :))) Trochu to tu zrenovuju :) Jsem ráda že jste si mě nesmazali :) Asi jste si všimli že je tu nový layout! Je takový jarní a změnu to chtělo... Navíc jste psali že vám nevyhovuje barva stránky, tak doufám že je to lepší :) Nebyla bych to já kdyby jsem nedala doprostřed něco s 1D ! :D Ale i tak doufám že se líbí! Mě určitě víc jak ten předtím :)

Doba výroby: cca půl hodinky
Spokojenost: 53%
By: Me

Layout 0.5 \ Winter

15. ledna 2014 v 15:59 | Janis*
Konečně jsem se k tomu dopracovala !! Nový lay je tu ! Teda žádná sláva to není, ale nemusí tu strašit ten podzimní :D
Je v takových vánočních-zimních barvách :D Nechybí tam (když je to můj lay tak tam prostě musí být :D) 1D, a ten poslední obrázek je Olaf :) Je to postavička z filmu Frozen :) Je to nádherný animák a moc doporučuji ! ;) Doufám že se vám ta změna aspoň trochu líbí ;)

Doba výroby: tak 20 minut
Spokojenost: 45%


Layout 0.4 \ Kiss you

8. ledna 2013 v 15:19 | Janis*
Táááák new layout je zde :) Tenhle je takový zajímavý... Dělala jsem ho chvíli před premiérou kiss you!! ;) Řeknu vám jen tohle... BOMBA!!!! ;) já se asi zblázním... Jo a k tomu layotu: Myslím že se mi moc nepovedl. Líbí se mi tam jen ta animace ;)
Ale co... Neva. Pár týdnů tu bude a pak další. Možná se mi čase zalíbí ;)


Doba Výroby: hodina
Spokojenost: 60%
By: Me

P.S: Tam kde je nápis Niall tam je animace ;)
P.SS: Vím že je to takový divný, ale mohli by jste mi dát TADY hlas :) Niall číslo 5. ;) Díky moc ;)

Layout 0.3 \ Winter Time

14. prosince 2012 v 20:56 | Janis*
Tak konečně nový layout!!!! No, není nic moc... Zas tak jednoduchý. Ale mě to nevadí. Neříkám že je nějakej skvělej, ale není nejhorší. Je takovej dost modrej :) A ty fotky tam ty dvě tam museli být ;D Aspoň doufám že se trochu líbí ;)


Doba výroby: cca hodina
Spokojenost: 63%
By: Me

Layout 0.2

7. října 2012 v 14:08 | Janis*
Chtělo to nějaký podzimní layout tak tady je :) Líbí se vám?? Mě asi o něco víc jak ten předtím...Aji ty barvy se mi líbí. I když je pravda že je takový jednoduchý, ale to je jedno ne :DDoba výroby: cca hodinka
Spokojenost: 71%
By: Me

Layout 0.1

7. října 2012 v 13:54 | Janis*
Tak tenhle layout se mi líbil, ale i tak tam bylo něco v nepořádku. Jen nemůžu přijít na to co :D Prostě nebyl úplně nejlpeší :D Ale na to že to byl první (moje první layouty na novém blogu dopadnou katastrofálně :DD)...


Doba výroby: cca hodina
Spokojenost: 68%
By: Me
 
 

Reklama